O NAS

Dorota Strzelecka grafik komputerowy AnavellaWitam serdecznie. Nazywam się Dorota Strzelecka. Jestem grafikiem komputerowym, a konkretnie główną projektantką i dyrektor kreatwną Anavelli. Ukończyłam studia o specjalności Projektowanie Wnętrz i Wystaw na Wydziale Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. W międzyczasie odbyłam roczne stypendium na wydziale Bellas Artes (Sztuk Pięknych) Uniwersytetu w Granadzie. Dodatkwo przerobiłam kursy projektowania stron internetowych i obsługi programów graficznych. Następnie pracowałam na stanowisku grafika komputerowego zarówno w agencjach reklamowych jak i w formie freelancingu. Ogólnie rzecz biorąc uważam, że to praca z klientem dała mi najwięcej doświadczenia i praktycznych umiejętności. Dzięki czemu wiem, że prosta zasada jak rzetelne realizowanie zleceń dla innych jest rzecz jasna kluczowym podejściem jakim należy się kierować.

Jestem blogerką z wieloletnim stażem. W konsekwencji zbudowałam niszową markę osobistą na swoich blogach. Blog KroplaArganu.com traktuje o kulturze, kuchni, podróżach, odkrywaniu Maroka i Hiszpanii. Natomiast DorotaStrzelecka.pl jest o poszukiwaniu pracy, aktualnych wydarzeniach, podróżach, innymi słowy ma charakter bardziej lifestylowy i publicystyczny. Natomiast posty jakie piszę są zawsze szczere, wyczerpujące, obejmujące wiele punktów widzenia, dlatego nie pozostawiają obojętnym. Oprócz tego tworzę, wydaję i sprzedaję własne produkty papiernicze takie jak zeszyty, planery, organizery, kolorowanki na Amazon Kindle Direct Publishing. Tak naprawdę długo poszukiwałam swojej drogi zawodowej przez co robiłam różne rzeczy. Jednak zawsze wracałam do projektowania graficznego, za które dziś odpowiadam w Anavelli. Jako projektantka graficzna lubię eksperymentować. Moimi pasjami są także fotografia, pisanie, bieganie, rower, morsowanie, wycieczki górskie, podróże lokalne, czytanie książek, dekoracja wnętrz oraz techniki sprzedaży. Prywatnie mieszkam od kilkunastu lat na południu Hiszpanii, a także jestem mamą jednego syna i posiadaczką kota.

Co potrafię jako grafik komputerowy i nie tylko.

Jako grafik komputerowy tworzę prace techniką wektorową w programach takich jak CorelDRAW i Adobe Ilustrator oraz fotomontaże w Adobe Photoshop. Na potrzeby mediów społecznościowych posiłkuję się popularnymi aplikacjami typu drag and drop takimi jak Canva czy BeFunky. Zanim mój projekt trafi do obróbki komputerowej opieram się na tradycyjnych, ręcznych szkicach. Nade wszystko korzystam ze swojej wyobraźni obejmującej wiele środków ekspresji. W efekcie montuję wideo, fotografuję i retuszuję zdjęcia. Jak wspomniałam, piszę teksty na blogi i na strony internetrowe pod SEO. Obsługuję platformę WordPress. Prowadzę profile w mediach społecznościowych. Moim ogromnym atutem jest wrodzona inteligencja przestrzenna. Wszakże pomaga mi ona w planowaniu układu produktu graficznego aby był uporządkowany i czytelny oraz szkieletu i nawigacji strony www aby była jak najbardziej orientacyjna dla użytkownika. Zwracam uwagę na każdy szczegół, przez co dążę do tego, aby go jak najdokładniej i jak najszybciej dopracować.

Zajrzyj do portfolio moich prac

W czym mogę Ci pomóc.

Stworzę Ci oprawę graficzną dla Twojej marki lub produktu. Po pierwsze dobiorę do niej kolorystykę, rodzaj czcionki oraz symbole na pograniczu aktualnych trendów i Twojego indywidualnego stylu. Nade wszystko zaprojektuję logo, banery, wizytówki, ulotki, plakaty, okładki. Złożę ebook, książkę, publikację, tutorial, katalog, prezentację multimedialną nadając atrakcyjny i czytelny wygląd. Narysuję ilustracje do Twoich produktów. Wykonam lub dobiorę i wyretuszuję fotografie. Zmontuję wideo z nagranymi filmami, prostymi animacjami oraz muzyką.

Na początku doradzę w wyborze domeny i hostingu. Następnie opracuję prototyp witryny internetowej obejmujący zarówno nawigację jak i część tekstową oraz banerową. Zaprojektuję i zbuduję Ci stronę internetową, w tym stronę lądowania (landing page) i model bloga w oparciu o platformę WordPress, na szablonie DIVI lub wtyczce Elementor. Napiszę teksty na stronę skomponowane według standardów SEO. Skonfiguruję newsletter za pomocą narzędzia Mailchimp oraz stronę sprzedażową do robienia zakupów online na wtyczce WooCommerce. Opracuję odpowiednią strategię dla Twojej marki w sieci tak, żeby pasowała danym mediom. Mając na uwadze aktualne trendy podpowiem Ci jakie treści warto publikować w Internecie. Przygotuję Twoją komunikację na stronę www i do portali społecznościowych w językach: polski, hiszpański i angielski.

Chcesz nawiązać kontakt? Napisz do mnie