OFERTA

Czym się zajmuje Agencja Kreatywna oraz
w jaki sposób pracujemy pomagając
rozwijać się Twojej marce.
Oferta Agencja Kreatywna ANAVELLA

Na usługi, jakie posiada nasza oferta Agencja Kreatywna nie ma z góry określonej ceny, gdyż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przed przystąpieniem do pracy odbywamy z Tobą konsultację, na którą możesz umówić się za darmo. Wcześniej omawiamy i spisujemy konkrety oraz wymagania danego projektu, po których szacujemy wkład pracy, czas i wycenę.

Po podpisaniu umowy, w której ustalamy zakres obowiązków i terminy realizacji jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. Towarzyszymy Ci podczas całego procesu tworzenia od samego początku aż do końca. Jesteśmy dyspozycyjni do jego obsługi także po wdrożeniu. Ty jako Klient masz pełne prawo własności do projektu oraz wpływ na całokształt pracy. Za to my trzymamy się wytycznych. Efekt końcowy dostarczamy Ci w formacie źródłowym programu, w którym powstał projekt oraz w formacie gotowym do publikacji czy wydruku w zależności od wymagań. Sporządzamy wizualizacje tego jak to wszystko będzie się prezentowało swym „naturalnym środowisku”. Aby wcielić Twój pomysł w życie asystujemy Ci w wyborze odpowiedniego serwera, platform internetowych, mediów, drukarni i podwykonawców.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami świadczonych usług jakie ma w ofercie Agencja Kreatywna:

Projektowanie stron www Projektowanie graficzne Obsługa social media Reklama na blogu

Co daje współpraca z Agencją Kreatywną mimo dostępności tylu darmowych narzędzi?

W zależności od potrzeby danego projektu my jako Agencja Kreatywna także korzystamy z gotowych narzędzi. To służy nam między innymi w celu poszerzania wiedzy o tym co obecnie jest na rynku i jakie są tendencje. Piszemy o nich również na naszym blogu i to co według nas jest najlepsze – polecamy. Przede wszystkim wiemy jak się po tych narzędziach poruszać aby ze sobą współgrały. Jednak w praktyce okazuje się, że zrobienie czegoś całkowicie samemu wyłącznie na darmowych narzędziach może nie być wystarczające z kilku powodów.

Po pierwsze: CZAS.

Narzędzi jakie masz do dyspozycji jest bardzo dużo. Musisz samodzielnie poświęcić sporo czasu na wyszukanie tych, które najlepiej będą Ci odpowiadać a następnie nauczyć się ich obsługi. Nie od razu da się zrozumieć jak to wszystko działa i połączyć w jedną całość jaką ma być przecież Twoja marka. Z pewnością zależy Tobie aby wystartować ze swym projektem jak najszybciej.

Po drugie: KOORDYNACJA.

Poruszając się pośród licznych narzędzi można się łatwo zgubić a podejmowane działania mogą się okazać chaotyczne. Jest to problem jaki ma wiele osób chcących samodzielnie zaistnieć w sieci ze swoją marką. Z pewnością zależy Tobie aby praca podczas tworzenia była skoordynowana. Dlatego warto oprzeć się na kimś, kto wskaże Ci odpowiednie narzedzia i w celu zaoszczędzenia Twojego czasu obsłuży je za Ciebie.

Po trzecie: BRAK OGRANICZEŃ.

Darmowe narzędzia nie zawsze oferują pełen pakiet funkcji na jakich Ci zależy. Może i wystarczą osobom początkującym ale w miarę rozwoju Twojej marki wciąż będzie czegoś brakować. Z darmowych narzędzi korzystają wszyscy przez co widzisz, że wiele stron internetowych, grafik, marek w sieci wygląda praktycznie tak samo. Z pewnością zależy Tobie aby się wyróżnić i móc pokazać więcej.

To wszystko przemawia za tym, że warto przekazać pewne zadania tworzenia swojej marki agencji kreatywnej czy reklamowej. Taka agencja kreatywna i jej oferta posiadają już licencje na płatne narzędzia lub wersje pro tych darmowych, z których benefity przekazuje na własność Klientowi realizując dla niego kompleksową usługę.

Doświadczenie pokazuje, że osoby i firmy, których marka w sieci jest przemyślana, rozpoznawalna i dopracowana pod każdym względem pracowały zawsze zespołowo, dobierając sobie specjalistów do pomocy. Ten, kto próbuje wszystko wykonać samemu nim dojdzie do celu to długo poszukuje i kręci się w kółko.

Pamiętaj, że aby osiągnąć cele Twojej marki skup się na budowaniu zespołu marzeń i zaufania. Dla nas zaufanie i współpraca to cechy nadrzędne w każdym zespole do jakiego gotowi jesteśmy dołączyć.

Talent wygrywa mecz ale praca zespołowa i inteligencja wygrywa mistrzostwa.
– Michael Jordan

Obrazek z cytatem, źródło: Canva.com + Pexels.com 

Talent wygrywa mecz ale praca zespołowa i inteligencja wygrywa mistrzostwa. – Michael Jordan