PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Projektowanie graficzne. Agencja KreatywnaProjektowanie graficzne obejmuje przede wszystkim wykonanie produktów wizualnych przeznaczonych zarówno do publikacji w Internecie jak i do druku. Faktem jest, że grafik komputerowy, który za to odpowiada musi wykazywać kreatywność, zmysł estetyczny. Nade wszystko wymagana jest znajomość rysunku, typografii, kompozycji, tendencji oraz obsługi programów komputerowych.

Nasza agencja kreatywna zajmuje się projektowaniem graficznym zarówno kompleksowej identyfikacji wizualnej jak i osobnych produktów. Dobra grafika powinna być w rezultacie czytelna, oryginalna. W szczególności musi być rozpoznawalna, tak że na trwale zapisze się w pamięci odbiorcy, po czym jest identyfikowana z daną marką. Ze względu, że projekt graficzny to narzędzie marketingowe, w ostateczej wersji ma być spójny z Tobą, Twoją firmą, marką i działalnością. Nasze projektowanie graficzne ściśle wiążemy zarówno z usługą tworzenia stron internetowych i blogowaniem jak i zarządzaniem profilami w mediach społecznościowych.

Co możemy dla Ciebie zaprojektować w przypadku usługi projektowanie graficzne?

Logo

Logo jest mianowicie unikalnym, złożonym znakiem graficznym identyfikujący Twoją markę. Jest przeważnie pierwszym jej elementem co szybko zapada w pamięć. Ogółem logo składa się przeważnie z tekstu o charakterystycznym kroju pisma o przekazie werbalnym oraz z obrazu tzw. imago o przekazie wizualnym.

Wizytówki

Mogą być imienne lub firmowe. Chodzi o to, że na tych kilku centymetrach muszą zawrzeć coś więcej niż dane kontaktowe. Ponadto swym oryginalnym wyglądem mają wiarygodnie przekazywać to czym dana osoba lub firma się zajmuje. Bynajmniej muszą być takie aby robiły pozytywne pierwsze wrażenie podczas wręczenia.

Ilustracje – próbka prac głównej projektantki do obejrzenia na Instagramie

Ulotki, foldery –

Banery –

Roll upy –

Katalogi, broszury, raporty –

Infografiki –

Książki, ebooki –

Kalendarze, plannery –

Plakaty, kartki, pocztówki –

Karty menu –

Zaproszenia –

Prezentacje multimedialne –

Posty do mediów społecznościowych –

Miniaturki, ikony –

Wzory na koszulki –

Okładki na płyty CD –