PROJEKTOWANIE STRON WWW

Projektowanie stron wwwProjektowanie stron www w naszym wydaniu obejmuje zdefiniowanie strategii Twojej marki oraz elementy jakie strona ta ma zawierać. W proces projektowania Twojego miejsca w sieci wchodzą następujące czynności:

UX/UI Design – User Experience / User Interface.

Analizujemy preferencje potencjalnego użytkownika Twojej przyszłej strony www. Opracowujemy architekturę informacji i interface strony, tak aby użytkownik mógł poruszać się po stronie intuicyjnie. Tym sposobem szybko znajdował na niej to, czego szuka. Natomiast kiedy trzeba był wzywany do akcji (call to action) zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Domena i serwer.

Pomagamy w wyborze i zakupie domeny, czyli adresu strony internetowej oraz serwera. Serwer to miejsce, w którym jest przechowywana Twoja witryna wraz z certyfikatem SSL, czyli protokołem potwierdzającym wiarygodność właściciela oraz bezpieczeństwo szyfrowania danych. Ponadto zakładamy konto pocztowe na platformie serwera, na które będziesz odbierać wiadomości przychodzące do Ciebie za pośrednictwem Twojej strony www.

Platforma WordPress

WordPress to najpopularniejsza platforma do tworzenia stron internetowych oparta o Content Management System (CMS). Jest to system gdzie administrator strony ponad wszystko samodzielnie zarządza treścią. Po opracowaniu schematu strony i wykupienia serwera wraz z domeną następuje Instalacja WordPressa na serwerze. Łącznie jest to instalacja, aktywacja i ustawienie wtyczek plug-in nadających wiele funkcji. Kiedy wszystko jest gotowe przechodzimy do wprowadzania treści.

Szablony

Konieczne jest dołączenie do WordPressa szablonu DIVI lub wtyczki Elementor, na które posiadamy licencję. Dzięki tym narzędziom nasze projektowanie stron www zagwarantuje Twojej witrynie atrakcyjny i funkcjonalny wygląd. Potem to wszystko będzie można na bieżąco modyfikować.

Identyfikacja wizualna

Spójna i rozpoznawalna identyfikacja graficzna jaką możemy Ci zaoferować obejmuje projektowanie logo, grafik, zdjęć na stronę internetową i towarzyszące jej media społecznościowe. Zobacz więcej w zakładce: Projektowanie graficzne

Blog

Utworzenie bloga na Twojej stronie wraz z narzędziem Disqus, słóżącym do zamieszczania komentarzy jego czytelników.

Newsletter

Konfiguracja i uruchomienie elektronicznego biuletynu informacyjnego, rozsyłanego Twoim odbiorcom na skrzynkę mailową za pomocą narzędzia Mailchimp zgodnie ze strategią marketingową.

Landing page

Strona lądowania lub strona sprzedażowa to w rzeczy samej pojednyncza strona używana przeważnie w kampaniach promocyjnych. To właśnie na nią w dosłownym znaczeniu ląduje użytkownik. Strona ta za pomocą przyciągającej treści kieruje go ku podjęciu określonej akcji takiej jak zapisanie się na biuletyn, wzięcie udziału w wydarzeniu, zakup produktu w sklepie internetowym.

Sklep online

Sprzedawaj produkty na swojej stronie w oparciu o wtyczkę WooCommerce. Wtyczka ta jest przede wszystkim doskonale zintegrowana z całą platformą WordPress oraz pozostałymi narzędziami Twojej witryny.

Statystyki

Podpięcie Twojej strony pod statystyki Google Analytics, do których będziesz mieć dostęp. W rezultacie będziesz na bieżąco śledzić ruch na stronie. W związku z tym poznasz swoich użytkowników. Dowiesz się między innymi ilu ich jest miesięcznie, jak długo przebywają na stronie, w jakim są wieku, skąd przychodzą, jakie mają zainteresowania, w jakie linki najchętniej klikają i które podstrony Twojej witryny najbardziej ich interesują. Statystyki służą przede wszystkim dla Ciebie abyś na ich podstawie planował dalszą strategię swojej marki oraz odkrywał sposoby na zarówno przyciągnięcie nowych jak i zatrzymanie stałych.

Lokalizacja

Umiejscowienie Twojej lokalizacji na mapie Google Maps jeżeli jest ona istotna. Dzięki czemu Twoi klienci mogli je łatwiej odnajdywać i aby lepiej pozycjonowało się w wyszukiwarce.

Content

Czyli merytoryczna treść Twojej strony. W szczególności podpowiemy Ci jakie zakładki i teksty powinny się na niej znaleźć. Napiszemy treści także dla Ciebie dostosowane pod SEO z pomocą wtyczki Yoast aby się lepiej pozycjonowały w wyszukiwarkach.

Media społecznościowe

Połączenie Twojej strony z mediami społecznościowymi takimi jak Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, LinkedIn, YouTube jest niezbędne. Zobacz więcej w zakładce: obsługa mediów społecznościowych

Języki obce

Wykonamy tłumaczenie treści Twojej strony na języki hiszpański i angielski, gdyż mieszkając za granicą się nimi posługujemy.

Wirtualna asystentka (VA)

Jeśli potrzebujesz więcej czasu aby skupić się na innych istotnych dla Ciebie rzeczach oferujemy usługę administrowania Twoją stroną za Ciebie. Zaliczają się do niej czynności takie jak robienie aktualizacji, edycja treści, kontakt z użytkownikiem, rozwiązywanie problemów technicznych, wyszukiwanie informacji, wszelkie wsparcie działalności Twojej marki powiązane ze stroną internetową.

Chcesz dowiedzieć się więcej o projektowaniu stron www
i zacząć tworzyć swoją markę w sieci?

 

Umów się na darmową konsultację