O nas

Beata Redzimska

1. Kim jestem?

Od 8 lat prowadzę stronę VADEMECUM BLOGERA z poradami i z praktycznymi tutorialami dla osób działających w sieci.

2. Co potrafię?

Piszę i fotografuję, przygotowuję materiały graficzne do nauki języka francuskiego, prowadzę kilka stron w sieci i kilka profili w mediach społecznościowych i ogarniam to, prowadząc dom i wychowując 4 dzieci.

3. Zajmuję się stylizacją kulinarną.

Prowadzę stronę i grupę na FB na temat diety bezglutenowo – bezmlecznej MODA NA BIO

Porcja motywacji

Brian Tracy powiedział kiedyś, że jedną z żelaznych zasad losu ludzkiego jest to, że:

W drodze do sukcesu trzeba doświadczyć – czasem bólu, zawsze – wysiłku, regularnie – rozczarowania.

Dorota Strzelecka

1. Kim jestem?

Jestem blogerką z długim stażem i grafikiem z dwudziestoletnim doświadczeniem, pracowałam w rozlicznych zagranicznych agencjach reklamowych. Tworzę moje grafili w progragmie Corel Draw.

2. Co potrafię?

Rysuję, maluję, tworzę grafiki, projektuję logo i oprawę graficzną. Piszę bloga o podróżach i odkrywaniu Hiszpanii i Maroka i prowadzę profile w mediach społecznościowych.

3. W czym mogę Ci pomóc?

Przygotuję Ci logo i oprawę graficzną dla Twojej marki. Przygotuję komunikację na bloga i do mediów społecznościowych, zarówno w języku polskim, jak i hiszpańskim.

Poznaj nas

2 blogerki ze stażem, od kilkunastu lat mieszkające za granicą: Dorota w słonecznej Hiszpanii, Beata w deszczowym przez dużą część roku Paryżu. Jeżeli czujesz, że pomoże Ci to otworzyć nowe możliwości, poprowadzimy Twoją komunikację w sieci w języku hiszpańskim i francuskim.